Serwis randkowy Sympatia

Pro
  • darmowa rejestracja
  • dobieranie par za pomocą znaków zodiaku
  • możliwość czatu z użytkownikami online
  • wiele różnorodnych opcji dla zarejestrowanych użytkowników
  • wielu zarejestrowanych użytkowników
Contra
  • wiele usług serwisu dostępna jedynie w abonamencie
  • możliwe problemy z rezygnacją z abonamentu
  • wygląd strony pozostawia wiele do życzenia

Rating: ★★★★½

Sympatia to internetowy serwis randkowy cieszący się dużą popularnością w Polsce. Założony w 2002 roku szybko przybrał na znaczeniu i na dzisiejszy dzień liczy ponad 3,5 miliona użytkowników. Partnerem serwisu jest onet.pl, co przyczynia się do jego wysokiego stopnia znajomości, jako że onet jest największym polskim portalem internetowym. Serwis ten nie ogranicza się jedynie do języka polskiego, ale umożliwia także anglojęzycznym użytkownikom poszukiwanie partnera na stronach portalu Sympatia.net, który powstał w 2010 roku i występuje w trzech wersjach – dla użytkowników z Irlandii, Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Jak działa Sympatia?

Jak inne portale randkowe także w Sympatii użytkownicy tworzą własny profil, gdzie umieszczają informacje o sobie, swoje motta, albumy ze zdjęciami czy filmy. Mogą także tworzyć własne fora dyskusyjne, pisać blogi lub uczestniczyć w czacie.

Poszukiwanie partnera zaczyna się od rejestracji, sprecyzowania płci i wieku pożądanego partnera, a także kraju, z którego ma pochodzić. Następnie użytkownik otrzymuje wybór profili, które odpowiadają jego kryteriom. Każdy profil umożliwia nawiązanie bezpośredniego kontaktu z jego właścicielem – przez rozmowę na czacie, napisanie wiadomości, flirt przez SMS, bądź, dla nieśmiałych, na dobry początek „puszczenie oczka”. Profil posiada także opcję zadawania tak zwanych “niedyskretnych pytań”, do których może ustosunkować się właściciel profilu. “Sympatyczne słówka” pozwalają na szybkie i precyzyjnie, jednocześnie często humorystyczne opisanie własnej osoby za pomocą kluczowych słów. Istnieje też możliwość doboru partnera przez porównanie horoskopów oraz znaków zodiaku.

W café portalu użytkownicy Sympatii mają możliwość rozmowy na różne tematy, natomiast opcja „imprezy” daje informacje o organizowanych w najbliższym czasie imprezach, jednocześnie pokazując profile osób zalogowanych na Sympatia pl, które zadeklarowały swoje uczestnictwo.

Rady od specjalistów

Pod hasłem „Sympaticon” znajdziemy wiele ciekawych artykułów, między innymi porady, informacje, w większości tematycznie powiązane z wyborem partnera i życiem w związku, bądź historie osób, które poznały się w serwisie. Rad w zakresie dobrych manier, właściwego wizażu czy w sprawach sercowych udziela stałe grono ekspertów Sympatii.

Leave a Reply